personel_servisi Simge Turizm Btn Simgetur

Personel Servisi

Personel taşımacılık sektöründe 16 yıldır faaliyet gösteren firmamız sektörel bazda uyguladığı projeleri ve kurumsal yapısı ile büyümeye devam ediyor.

1992 Yılında personel taşımacılık sektörüne giren o dönemdeki sayılı firmalardan biri olan BTN Simge Tur firmalara yıllar boyunca kaliteli, aksama oranı % 0.2 lerle hizmet vermiş fiyat faktörü dışında hiç bir nedenden ötürü çalıştığı firmalarla işini kaybetmemiştir.

Firmamızın uyguladığı uygun fiyat politikası organizasyonlarda yetkin ve teknoloji iyi kullanımı ile çalıştığı firmalarda uzun süre hizmet etmiş firmaların iştirakçileri gibi çalışarak kendisine olan güveni asla sarsmamıştır.


Öğrenci Taşıma

Anasınıfı, ilkokul, ortaokul, lise ve yüksek öğrenim okulları için okul servisi hizmetimizdir.

 


Personel Taşıma

Özel ve Tüzel tüm işletmelerin çalışanlarını dilediği vardiya sistemine göre yaptığımız personel servisi hizmetimizdir

Simgetur Turizm Firma Sunumu

Simgetur Turizm firma sunumu bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Belgelerimiz, sertifikalarımız, yasal onaylarımızın tamamını bulabilirsiniz.
 
Sayfaya Git

Trafikse Sorumluluk Hareketi

T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının koordinasyonunda, trafik ve taşıt güvenliği alanında çalışma yapan kurum ve kuruluşlarla iş birliği içinde gerçekleştirilen projeyle, trafik güvenliği ve bireysel sorumluluklar konusunda toplumda farkındalık yaratmak amaçlanmaktadır.  Simgetur Turizm olarak bu projelerde yerimizi her zaman almaktayız.
 
Siteye Git

Emniyet Kemeri Hayat Standardı

Emniyet Kemeri neden gereklidir?  Emniyet kemerlerinin yararları, kaza kategorilerinin hepsinde görülmektedir. Fakat ölüm ve ağır yaralanmanın en çok meydana geldiği çarpma/çarpışma kazalarındaki yararları daha dikkat çekicidir.
 
Siteye Git

Bilgi için :
Simgetur Turizm  02163281271 
info@simgeturturizm.com.tr


Kemal Türkler Mah. Sümer Cad. No: 35-37A Sancaktepe - İstanbul

 


Türk Web Ajans